Про компанію

Про компанію

Zaimer - це інформаційний проект для клієнтів, які зацікавлені в отриманні швидких і дешевих кредитів. Команда проекту постійно працює над тим, щоб надавати споживачам якісну інформацію про кредитні продукти МФО та банків.

Формуючи рейтинги, наша команда використовує інформацію як з відритих джерел, так і закритих (аналітичні сервіси, статистичні дані СРА-мереж і самих МФО, інсайдерська інформація від представників контролюючих органів тощо).

Ми враховуємо такі дані, як ринкові частки МФО, динаміка їх активності на ринку, зміни їх скоринг-моделей. Ми постійно відстежуємо актуальні дані стосовно умов кредитування МФО та їх найбільш цікавих акцій, а також шукаємо нові надійні МФО, які вартують Вашої уваги.

Вибираючи пропозиції МФО на нашому сайті, Ви можете бути впевнені, що не витратите свій час даремно на оформлення заявок, тому що ми пропонуємо вашій увазі дійсно найкращі та найбільш актуальні пропозиції.

З повагою,
Ваш Zaimer

До Вашої уваги:
Наш сайт не є сайтом кредитної організації та надає лише інформацію про кредитні послуги, які пропонуються на території нашої країни. Сайт не є банком або МФО, не видає позик і кредитів, не збирає та не зберігає персональну інформацію користувачів.
Однак, ми гарантуємо, що всі наведені на нашому сайті кредитні організації мають відповідну дозвільну документацію та діють на території України виключно в легальному полі.

Пропозиції, які розміщені на сайті, не є офертою. Кінцеві умови уточнюйте при прямому спілкуванні з кредиторами.