Умови користування сайтом

Наш сайт zaimer.com.ua не є сайтом кредитної організації. Ми не здійснюємо видачу позик і кредитів. Наша мета - допомогти Вам вибрати найбільш надійну кредитну компанію з найбільш вигідними для позичальника кредитними програмами.

Умови користування сайтом zaimer.com.ua
1. Послуги сервісу zaimer.com.ua абсолютно безкоштовні для кінцевого споживача. 2. zaimer.com.ua надає тільки інформаційні послуги в галузі кредитування. Тому договір позики підписується безпосередньо з МФО, якій ви і будете оплачувати відсотки та тіло позики.
3. Сайт не підпадає під юрисдикцію закону «Про захист прав споживачів».
4. Сайт не несе відповідальності за договір, який споживач укладає з третіми особами, в тому числі й з кредиторами.
5. Сайт обіцяє повну конфіденційність і надійність зберігання, наданої вами персональної інформації. Сайт має право використовувати, надані вами персональні дані, тільки для контакту з вами в разі крайньої необхідності. Також ваші дані можуть використовуватися для проведення імперсональних маркетингових досліджень. Всі інші дії будуть відбуватися тільки після погодження їх з вами.
6. Вся інформація, яка знаходиться на порталі zaimer.com.ua, належить компанії і захищається Законом «Про авторське право», а також іншими законодавчими актами місцевого та міжнародного рівня, які стосуються авторського права та суміжних прав. Тому будь-який користувач, який заходив на сайт, приймає на себе зобов'язання не використовувати контент сайту для власної вигоди та здійснення протиправних дій.